(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa handlowa Niewiadów (Nr 4826240)

Przyczepa handlowa Niewiadów

Długość [m]:

5.10

Szerokość [m]:

2.22

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

500.00

Dystans: 2163.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 12 sie 2019 do 22 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Bormes-Les-Mimosas

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie transportu naczepy, podstawowe znaczenie mają wymiary, ciężar, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a również termin realizacji transportu. Przedstawienie dokładnych gabarytów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest sprawna (posiada działające koła). Wśród przewożonych przyczep wyróżniamy naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła szacunkowo 640 zł (co umożliwiło oszczędność pawie 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła około 450 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 PLN.

Elementami, które mają wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość drogi, wymiary, waga i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozpatrują naczepę jako doładunek, to cena transportu może być tańsza.