Przyczepa holenderska (Nr 7608880)

Przyczepa holenderska
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa holenderska
310 x 680 x 250 cm
2000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
2000 kg
Dystans
260 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 8 maj 2021 do 10 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Wieleń

Od 10 maj 2021 do 11 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je odpowiednio przymocować tak, aby w trakcie przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, można wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najlepszą propozycję.