(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa JUMBO: Sommer ZP 180 PR BYDGOSZCZ - BERLIN i BERLIN - BYDGOSZCZ (opłacamy hotel) (Nr 5848117)

Długość [m]:

8.3

Szerokość [m]:

2.6

Wysokość [m]:

3.1

Waga w kg (łączna):

8000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Przyczepa specjalna (skocznia dla rowerów). Wymiary przyczepy nie przekraczają dopuszczalnych wymiarów. Przyczepa sprawna, nowe opony. Przyczepę musimy dostarczyć do około godziny 14 na Mercedes Benz Arene do Berlina (Mistrzostwa Świata Night of The Jumps) oraz z powrotem po zawodach do Bydgoszczy

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 376.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Barcin

Od 18 lut 2020 do 20 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 22 lut 2020 do 24 lut 2020


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje wykorzystania całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Należy także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać ładunek. Ważna bywa również informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Istotny jest także termin wykonania usługi.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.