(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-02-26 15:20

Przyczepa Kampingowa-Nowa (Nr 2417428)

Przyczepa Kampingowa-Nowa

Długość [m]:

9.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

1950.00

Dystans: 717.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Do transportowania takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je solidnie przymocować, żeby w czasie transportu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu niedrogiego transportu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Riederich, Niemcy

Od 1 mar 2018 do 2 mar 2018

Adres i termin dostawy

Jelenia Góra, Polska

Termin elastyczny