(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-05-30 17:08

Przyczepa kempingowa

(Nr 1819398)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg:

1000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1679.00 km

Informacje dodatkowe:

Może jechać na kołach bądź przyczepie

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 511322
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 13:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-09

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Mamy najazdy, ale załadowca jest odpowiedzialny za załadunek, potrzebujemy aby ktoś pomógł wepchnąć przyczepę na zestaw drogowy autem z hakiem, przyczepa musi zmieścić się na nasz zestaw wymiary 7,7m x 2,45m x 3,0m, przeładunek w naszym centrum logistycznym i dostawa autolawetą, za rozładunek odpowiedzialny jest rozładowca zorganizować auto z hakiem lub wózek widłowy, ładunek ubezpieczony.

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Do przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je mocno przymocować tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

    Żeby móc użyć opcji tańszego przewozu, można wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

High Wycombe, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pruszków, Polska

Termin elastyczny