(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-07-26 17:43

Przyczepa kempingowa

(Nr 1923819)
Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

6,5

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

914.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 7.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

270 zł

ID firmy: 472217
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-08-2017, 23:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-11 do 2017-08-12

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 270 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. Do transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie przewozu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu niedrogiego transportu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Generała Stefana Grota-Roweckiego, Kraków, 30-364, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Prosta, Kraków, 30-820, Polska

Termin elastyczny