(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-12-28 15:41

przyczepa kempingowa

(Nr 2245626)
przyczepa kempingowa

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

750.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Dystans: 1830.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je mocno zabezpieczyć tak, aby w czasie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

    Żeby móc skorzystać z wariantu tańszego przewozu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Stoke-on-Trent, Wielka Brytania

28 gru 2017

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

7 sty 2018