(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-30 12:27

przyczepa kempingowa

(Nr 2334912)
przyczepa kempingowa

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1752.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. W czasie przewożenia takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je mocno przymocować, żeby w trakcie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

    Żeby móc skorzystać z możliwości tańszego transportu, należy zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zaproponują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Boston, PE21, Wielka Brytania

Od 5 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

Od 28 lut 2018 do 5 mar 2018