(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-28 16:09

Przyczepa kempingowa

(Nr 2641344)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1450.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1384.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, długość trasy oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je mocno przymocować tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

    Żeby móc użyć opcji tańszego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Corby, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świebodzin, 66-200, Polska

Termin elastyczny