(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-26 13:29

Przyczepa kempingowa (Nr 2752860)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

700.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 711.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, długość trasy oraz deklarację, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je solidnie zabezpieczyć tak, aby w czasie przewozu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

    Kiedy chcemy użyć opcji tańszego przewozu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Od 26 maj 2018 do 27 maj 2018

Adres i termin dostawy

Opole, 46-020, Polska

Od 27 maj 2018 do 31 maj 2018