(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa kempingowa (Nr 4717392)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

700.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 189.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

30 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Paliwodzizna

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W czasie przewożenia takiego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie transportu to: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je solidnie przymocować tak, aby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć opcji tańszego przewozu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.