(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

przyczepa kempingowa (Nr 5045814)

przyczepa kempingowa

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

1400

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1885.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Wolverhampton

2 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Legionowo

7 lis 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Do przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je mocno przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc użyć wariantu tańszego transportu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.