przyczepa kempingowa (Nr 5319430)

Długość [m]:

6.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1400.00

Dystans: 534.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Pleszew

Od 27 lis 2019 do 31 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Zamość

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W czasie przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je solidnie zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z opcji niedrogiego transportu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić odpowiadającą nam ofertę.