Przyczepa kempingowa (Nr 6135164)

Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

7.6

Szerokość [m]:

2.25

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1500

Dystans: 2079.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

Od 1 lip 2020 do 5 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Tułowice Małe

15 lip 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Do przewożenia tego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno przymocować tak, aby podczas przewozu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą propozycję.