(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa kempingowa (Nr 7425499)

Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1909.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Greenford

Od 4 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Zahutyń

Od 5 kwi 2021 do 2 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. W trakcie transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je mocno zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji niedrogiego transportu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.