(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 12:27

Przyczepa kempingowa 2 osiowa

(Nr 2338504)
Przyczepa kempingowa 2 osiowa

Marka i model:

Przyczepa kempingowa 2 osiowa

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 460.00 km

Informacje dodatkowe:

9 x 2,4 x 2,2m - na lawete lub przyczepe - bardzo prosze nie pytac sie o budzet tylko prosze z ofertami. Platne gotowka. Posiadamy wiele ladunkow. Stale trasy. Poszukujemz podwykonawcow do stalej i sporadycznej wspolpracy.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zlecenie przewozu wozu pojawia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada nie zapominać także, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Drosnay, 51290, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saint-Étienne, 42000;42100, Francja

Termin elastyczny