(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-24 07:55

Przyczepa kempingowa 5.5m dlugosci (Nr 2743376)

Przyczepa kempingowa 5.5m dlugosci

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1590.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz komunikat, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je dobrze przymocować, żeby w czasie transportu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

King's Lynn, PE30 1DS, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nysa, Polska

Termin elastyczny