(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa 750 kg (Nr 8064819)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa kempingowa 750 kg
509 x 200 x 220 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
750 kg
Dystans
942 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Rottenburg Am Neckar

Od 30 wrz 2021 do 8 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Bierawa

Od 30 wrz 2021 do 8 paź 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W czasie transportowania takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je odpowiednio przytwierdzić, żeby w czasie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu tańszego przewozu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić odpowiadającą nam propozycję.