(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-07-26 16:56

Przyczepa kempingowa dlugosc 550 cm , transport tylko na lawecie albo na innym pojezdzie

(Nr 1923743)
Przyczepa kempingowa dlugosc 550 cm , transport tylko na lawecie albo na innym pojezdzie

Długość [m]:

550

Szerokość [m]:

190

Wysokość [m]:

230

Waga w kg (łączna):

1100.00

Dystans: 1446.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W czasie transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

    Żeby móc użyć możliwości tańszego przewozu, można zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nysa, Polska

Termin elastyczny