(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-27 07:23

Przyczepa kempingowa masa 1000 kg (Nr 2754444)

Przyczepa kempingowa masa 1000 kg

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1937.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. Do transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je odpowiednio przymocować tak, aby podczas transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji niedrogiego transportu, można zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najciekawszą ofertę.

Adres i termin nadania

Boston, PE21, Wielka Brytania

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Łuków, 21-400, Polska

2 lip 2018