(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa Pilny transport (Nr 4809948)

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

1990

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1600.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Rochford

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Rewa

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. W czasie przewożenia tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, długość trasy oraz komunikat, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio przymocować, żeby w czasie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z możliwości tańszego przewozu, należy wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą propozycję.