(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa rozstaw kuł 220 (Nr 8277988)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa kempingowa rozstaw kuł 220
650 x 235 x 250 cm
800 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
800 kg
Dystans
363 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Biała

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Szczytno

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, długość trasy oraz komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się mieć profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je mocno przytwierdzić, żeby w czasie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji tańszego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam propozycję.