(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa lekka - kompresor (Nr 8254839)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa lekka - kompresor
330 x 145 x 130 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
750 kg
Dystans
749 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Podegrodzie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu ceny przewozu przyczepy, ważne znaczenie mają wielkość, waga, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma także to, czy naczepa jest na chodzie (posiada działające koła). Pośród przewożonych przyczep znajdują się przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz naczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła około 640 PLN (co umożliwiło oszczędność blisko 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono niecałe 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 PLN.

Elementami, które mają wpływ na cenę przewozu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i sprawność naczepy. W przypadku gdy firmy przewozowe traktują przyczepę jako doładunek, wtedy cena transportu jest niższa.