(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa platforma (Nr 5701082)

Przyczepa platforma

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

250

Dystans: 2072.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 20 sty 2020 do 23 lut 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Korsyka, Ajaccio

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu ceny transportu przyczepy, ważne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również termin realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest sprawna (ma działające koła). Wśród transportowanych naczep wyróżniamy przyczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Np., za transport przyczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono około 640 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono orientacyjnie 450 zł (co pozwoliło na oszczędność pawie 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł niecałe 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na koszt transportu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i działanie przyczepy. W przypadku jeśli firmy transportowe rozpatrują naczepę jako doładunek, to cena przewozu może być mniejsza.