(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-10-29 15:02

przyczepa podlodziowa

(Nr 2121843)
przyczepa podlodziowa

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1.7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

150.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1377.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny transportu naczepy, główne znaczenie mają wielkość, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a również data wykonania transportu. Przedstawienie dokładnych gabarytów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest poruszająca się (ma działające koła). Wśród transportowanych naczep znajdują się przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Na przykład, za transport przyczepki do przewozu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono około 640 PLN (co pozwoliło na oszczędność blisko 463 PLN w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował około 450 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt transportu wyniósł około 300 złotych.

    Elementami, które mają wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: długość drogi, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeśli firmy przewozowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu bywa niższa.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nynäshamn, 1481, Szwecja

Termin elastyczny