(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

przyczepa rolnicza (Nr 5868012)

przyczepa rolnicza

Długość [m]:

4.4

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2700

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 545.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Augustów

19 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu przewozu przyczepy, główne znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma także to, czy przyczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep można znaleźć naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za transport naczepki do przewozu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono w granicach 640 zł (co umożliwiło oszczędność pawie 463 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła orientacyjnie 450 zł (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 326 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł niecałe 300 PLN.

Czynnikami, które mają wpływ na koszt przewozu przyczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i sprawność przyczepy. W ,momencie gdy przewoźnicy traktują przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu jest niższa.