Przyczepa rolnicza (Nr 6492328)

Przyczepa rolnicza

Długość [m]:

6.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

1.9

Waga w kg (łączna):

2500

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 348.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Dołhobyczów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu przewozu przyczepy, największe znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również termin wykonania transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładną wycenę. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych przyczep można znaleźć przyczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za transport przyczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 zł (co daje zaoszczędzenie pawie 463 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła niecałe 450 PLN (co umożliwiło oszczędność blisko 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt transportu wyniósł niecałe 300 złotych.

Elementami, mającymi wpływ na koszt transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, waga i uszkodzenia naczepy. W ,momencie jeśli firmy przewozowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest często niższa.