(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa Rolnicza masa 2t (Nr 6467529)

Przyczepa Rolnicza masa 2t

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 653.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Bartoszyce

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Jordanów

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna stosownie osłonić maszynę, aby ustrzec się zniszczeń, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest związana często od wymiarów jak i ciężaru urządzenia oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. Z reguły transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych uprawień jak i dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu na jeden km przy trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.