(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa rolnicza tandem (Nr 8278313)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Przyczepa rolnicza tandem
650 x 240 x 250 cm
3000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
3000 kg
Dystans
575 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Stargard

Od 10 sty 2022 do 1 lut 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Stąporków

Od 10 sty 2022 do 1 lut 2022


Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt przewozu ładunków jest uzależniony od wielkości ładunku, daty przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której można układać mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi czy artykuły chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

Kontenery – Przewóz niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Inne ładunki – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.