(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-06-05 15:13

Przyczepa samochodowa

(Nr 1828835)
Przyczepa samochodowa

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu naczepy, główne znaczenie mają gabaryty, waga, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także termin realizacji transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma także to, czy naczepa jest na chodzie (posiada działające koła). Wśród przewożonych przyczep wyróżniamy przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Np., za przewóz naczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła orientacyjnie 640 (co daje oszczędność pawie 463 PLN w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła około 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 326 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 .

    Elementami, które mają wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość drogi, wymiary, waga i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie jeśli firmy transportowe traktują naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest często mniejsza.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

5 cze 2017