Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-01 10:14

Przyczepa samozbierająca

(Nr 2061514)
Przyczepa samozbierająca

Marka i model:

Inna

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,20

Wysokość [m]:

3,20

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 604.00 km

Informacje dodatkowe:

Chodzi o tani transport (wyłącznie do 1000 złoty) przyczepy z następującego ogłoszenia: https://sprzedajemy.pl/sprzedam-przyczepe-samozbierajaca-milobadz-e30984-nr46428292

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-10-2017, 00:49

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych często jest przewozem o dużych gabarytach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy kombajny, kosiarki, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkogabarytowe maszyny uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie powinny zwyczajnie jeździć po polskich trasach, dlatego że ich wielkość przekracza dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak także w Unii Europejskiej. Przeszkodę powodować może jeszcze nacisk osi pojazdów uprawnych, jaki przekracza reguły dozwolone dla większej części tras.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych niejednokrotnie używa się naczepy rodzaju jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni dysponować stosownie dostosowanymi lawetami, jakie są w stanie przewieźć pojazdy rolnicze ważące do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, kiedy pojazd przerasta dozwolone reguły wielkością lub ciężarem, wymagane jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu ciągników rolniczych

    Cena transportu pojazdu uprawnego jest zależna od gabarytów, ciężaru i sprawności maszyny. Na wycenę transportu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być również czas transportu.

Adres i termin nadania

Miłobądz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dobrzykowice, Polska

Termin elastyczny