(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-01-28 21:48

Przyczepka samochodowa

(Nr 2329340)

Długość [m]:

3.7

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

80.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 573.00 km

Transport przyczep

    W wycenie transportu przyczepy, ważne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także data realizacji przewozu. Przekazanie dokładnych gabarytów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma również to, czy przyczepa jest na chodzie (posiada działające koła). Pośród przewożonych przyczep znajdują się naczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Na przykład, za transport przyczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 463 złotych w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono w przybliżeniu 450 zł (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł około 300 zł.

    Czynnikami, które mają wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość drogi, wymiary, waga i działanie przyczepy. W ,momencie gdy firmy przewozowe rozważają naczepę jako doładunek, to cena transportu może być niższa.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny