(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przyczepka samochodowa lekka (Nr 5905229)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

500

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 1220.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Region Sjælland, Jyderup

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Głogów Małopolski

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu transportu naczepy, szczególne znaczenie mają gabaryty, waga, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest poruszająca się (ma działające koła). Pośród przewożonych naczep znajdują się przyczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za transport naczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła około 640 złotych (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 463 złotych w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował niecałe 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność pawie 326 zł w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt transportu wyniósł w przybliżeniu 300 PLN.

Elementami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i działanie przyczepy. W przypadku jeśli firmy transportowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest często niższa.