(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepy kempingowe x 2 (Nr 8179037)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepy kempingowe
600 x 220 x 200 cm
1300 kg
2
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
2600 kg
Dystans
968 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Dania, Dania Południowa, Fredericia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Poddębice

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W czasie przewożenia tego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je solidnie przytwierdzić tak, aby podczas przewozu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Żeby móc użyć możliwości tańszego przewozu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą ofertę.