(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepy podłodziowe (Nr 5605335)

Przyczepy podłodziowe

Długość [m]:

4.98

Szerokość [m]:

1.44

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

130

Dystans: 1193.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 16 gru 2019 do 19 sty 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Geldria, Ede

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu transportu naczepy, ważne znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas konieczny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także data wykonania przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest sprawna (posiada działające koła). Pośród transportowanych przyczep można znaleźć przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za transport naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował niecałe 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 463 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono około 450 zł (co daje zaoszczędzenie pawie 326 PLN w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, waga i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wtedy cena transportu może być tańsza.