(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-07-22 18:08

Pudło wagonu wąskotorowego zabytkowego

(Nr 2997900)

Długość [m]:

8.4

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.45

Waga w kg (łączna):

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 271.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi kompetentnie osłonić maszynę, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana często od wymiarów i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Z reguły transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich certyfikatów jak i specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Kaniów, 43-514, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Smolnik, 38-713, Polska

Termin elastyczny