(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-31 14:46

pufa tapicerowana

(Nr 1999775)
pufa tapicerowana

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1665.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Nieledwia, 34-360, Polska

Od 1 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Hastings Road 41, Londyn, CR0 6AA, Wielka Brytania

Od 5 wrz 2017 do 11 wrz 2017