(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pusta obudowa automatu typu fliper budżet 175 (Nr 7721797)

Pusta obudowa automatu typu fliper  budżet 175
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pusta obudowa automatu typu fliper budżet 175
Wpisane wymiary
132 x 73 x 73 cm
Wpisana waga
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
961 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Haarlemmermeer

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Świdnica

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie sprzęty elektroniczne, które często stosuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie sprzętu RTV

Odporność opakowania trzeba dostosować do gabarytów oraz wagi urządzenia. Najlepiej użyć oryginalne pudełko urządzenia, które planujemy przewieźć. W momencie, gdy już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, zadbajmy, żeby zredukować wolną lukę oraz ustrzec się przed przemieszczaniem urządzenia w opakowaniu zastępczym. Przestrzeń należy napakować gazetami, folią bąbelkową lub gąbką. Przed zapakowaniem urządzenia RTV warto poowijać go folią stretch, aby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku mniejszych części, urządzenia osłania się stosując panele styropianowe. W przypadku sprzętów RTV o wielkich rozmiarach, powinno się przede wszystkim oddzielić lub wyjąć mniejsze elementy, przykładowo ładowarkę czy kable. Duże sprzęty rozstawia się na paletach, a następnie owija folią bąbelkową w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt transportu urządzenia RTV

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego uwarunkowany jest zazwyczaj od trasy przesyłki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i wagi urządzenia. Kluczową sprawą jest również fakt, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Kiedy sprzęt potrzebuje stosownego kartonu oraz osłony ze strony przewoźnika, wówczas wpłynie to także na końcowy koszt przewozu.