(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 09:44

puste worki big bag. towar luzem

(Nr 2337800)
puste worki big bag. towar luzem

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Puste worki big bag. towar luzem

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 283.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka najważniejszych spraw.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i wyładunku towaru. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych zaświadczeń, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Międzychód, 64-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świdnica Polska, 58-100, Polska

Termin elastyczny