(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 09:44

puste worki big bag. towar luzem

(Nr 2337800)
puste worki big bag. towar luzem

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Puste worki big bag. towar luzem

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 283.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1350 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 09:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę kluczowych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeżeli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, należy uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych świadectw, oprócz tego w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Międzychód, 64-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świdnica Polska, 58-100, Polska

Termin elastyczny