(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 09:44

puste worki big bag. towar luzem

(Nr 2337800)
puste worki big bag. towar luzem

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Puste worki big bag. towar luzem

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 283.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1350 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 09:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka najważniejszych spraw.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i wyładunku towaru. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych zaświadczeń, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Międzychód, 64-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świdnica, Polska

Termin elastyczny