(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 13:19

Pyrzyce - Trikala Grecja

(Nr 1997075)
Pyrzyce - Trikala Grecja

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,68

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2241.00 km

Informacje dodatkowe:

Firma spedycyjna zleci transport całopojazdowy. Zapraszam!

Oferty od Przewoźników (0)

14980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę istotnych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, warto ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich świadectw, jak także w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich produktów, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Pyrzyce, Polska

Od 30 sie 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Τρίκαλα, 42100, Grecja

Od 7 wrz 2017 do 11 wrz 2017