(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 13:19

Pyrzyce - Trikala Grecja

(Nr 1997075)
Pyrzyce - Trikala Grecja

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,68

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2241.00 km

Informacje dodatkowe:

Firma spedycyjna zleci transport całopojazdowy. Zapraszam!

Oferty od Przewoźników (0)

14980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu ustalić parę ważnych punktów.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, należałoby sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Jeżeli chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie należytych papierów, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po zdefiniowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Pyrzyce, Polska

Od 30 sie 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Trikala, Jednostka regionalna Trikala, Grecja

Od 7 wrz 2017 do 11 wrz 2017