(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-01 14:45

Quad

(Nr 1823328)
Quad

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to nic trudnego. Kiedy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, choćby na przykład maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć dylemat z wyborem właściwej firmy. Giełda transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie tysiące różnych przewoźników z różnorodną gamą aut, więc niewątpliwie pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Aby dostać oferty dopasowane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najstaranniej opisać urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi ocenić, czy posiada właściwy pojazd, żeby taki transport dokonać. W sytuacji, gdy gabaryty lub waga aut przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek mieć specjalne certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna jest obecność pilota. Istotne jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam wjechać na przyczepę, czy też przykładowo ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz maszyny w portalu Clicktrans z reguły jest nie tak wysoka niż typowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym blisko 950 km został spieniężony za 900 zł, czyli blisko 500 złotych taniej niż przeważnie taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Santa Eulalia del Río, Hiszpania

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny