(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-01 14:45

Quad

(Nr 1823328)
Quad

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to nic trudnego. Kiedy masz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niespakowany rower, wówczas zaczynasz mieć zagwozdkę z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Portal Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Dlatego, że posiadamy w serwisie bardzo dużo różnych firm z różnorodną flotą pojazdów, dlatego z całą pewnością pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma rozmiary.

    Żeby otrzymać zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najszczegółowiej opisać urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada odpowiedni pojazd, żeby taki transport uskutecznić. W przypadku, gdy wymiary lub waga aut przewyższają parametry dozwolone w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy powinni posiadać specjalne certyfikaty, a w czasie jazdy konieczna będzie obecność pilota. Znaczące będzie również zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam wjechać na naczepę, czy też przykładowo ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz pojazdu w portalu Clicktrans nierzadko jest nie tak wysoka niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości około 950 kilometrów został wykonany za 900 , czyli blisko 500 mniej niż zazwyczaj kosztuje.

Adres i termin nadania

Santa Eulalia del Río, Hiszpania

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny