(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-05-24 23:30

quad

(Nr 2747800)
quad

Marka i model:

polaris

Długość [m]:

1,8

Szerokość [m]:

1,1

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg (łączna):

300.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2199.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 37904
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 01:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-04 do 2018-06-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-05-31, 01:50

Opis oferty:

Witam Serdecznie. Zajmuję się Profesjonalnym transportem Motocykli oraz Quadów oraz organizacją wypraw Motocyklowych do Szkocji. Przyjeżdżam do Szkocji z Transportem Motocykli 3 czerwca a 8 czerwca wracam z powrotem z tymi samymi Motocyklami mam miejsce na pana quad ale potrzebuję szybkiej decyzji gdyż mam propozycję zabrania w to miejsce czegoś innego ale przyznam że nie bardzo mi "ten" ładunek odpowiada mimo iż jest w tym samym budżecie. Pozdrawiam Paweł

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

1200 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 00:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-25 do 2018-06-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady to drogie maszyny i dlatego powinno się je bardzo uważnie transportować. Istotnym parametrem jest solidne zabezpieczenie quada przed zarysowaniem w czasie transportu.

    Quady z reguły przewozi się przyczepą, niemniej jednak zdarza się także busem lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie zalecamy, ponieważ w czasie przewozu można zniszczyć zarówno quada jak i samochód osobowy).

    Kiedy przewozimy quada na przyczepce, trzeba unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Wybierając taśmy mocujące należy mieć na uwadze, żeby nie kończyły się otwartym hakiem, dlatego że podczas przewozu występują różnorakie wstrząsy, a taka taśma może naturalnie się odhaczyć. Pasy mocujące zrobione są z wytrzymałego tworzywa, jednak podczas transportu, ważne jest aby zwrócić specjalną uwagę, aby taśmy nie dotykały o żadne szpiczaste części, dlatego, że mogą się przetrzeć i przedrzeć.

    Gdy transportujemy quad za pomocą ciężarówki, również trzeba go unieruchomić. Najłatwiej jest zrobić to przy pomocy taśm mocujących oraz dołożyć obijaki w takich miejscach, żeby i quad i samochód nie poniosły szwanku w czasie transportu. Podczas przewozu quada za pomocą innego samochodu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Należy to zrobić, gdyż w czasie przewozu paliwo lub inne płyny potrafią się rozlać oraz pobrudzić auto od wewnątrz. Takie warunki dodatkowo obniżą komfort jazdy samego kierowcy.

    Gdy zlecamy transport quada przez przewoźnika, wówczas dobrą praktyką jest przekonać się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

    Koszt przewozu quada na ogół zależy od odległości którą ma do przejechania pojazd. Gdy chcemy poznać prawdziwą cenę transportu quada, możemy wystawić ofertę przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Od 1 cze 2018 do 10 cze 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny