(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Quad 700 diesel (Nr 7043087)

Marka i model:

Quad

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1516.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Norfolk, Great Yarmouth

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Wiele

Termin elastyczny


Transport quada

Quady zazwyczaj są to drogie pojazdy i z tego powodu należy je naprawdę ostrożnie transportować. Ważnym czynnikiem jest odpowiednie osłonięcie quada przed zarysowaniem w trakcie transportu.

Quady zwykle przewozi się na przyczepce, ale można także busem lub o sporych wymiarach autem osobowym (transport ostatnią metodą nie doradzamy, dlatego że podczas transportu można uszkodzić zarówno quada jak także auto osobowe).

Kiedy transportujemy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go korzystając z czterech taśm mocujących. Nabywając taśmy mocujące wypada pamiętać, aby nie były zakończone otwartym zaczepem, ponieważ podczas przewozu występują różnego rodzaju drgania, a taka taśma może naturalnie się odhaczyć. Taśmy mocujące wytwarzane są z mocnego materiału, jednak w trakcie transportu, istotne jest żeby zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne szorstkie części, dlatego, że mogą się przetrzeć i przedrzeć.

Gdy przewozimy quad za pomocą ciężarówki, również należy go unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to przy pomocy pasów mocujących i dodatkowo dołożyć obijaki w taki sposób, żeby i quad i samochód nie ucierpiały w czasie transportu. W momencie transportu quada przy użyciu innego samochodu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, dlatego że w momencie transportu benzyna czy inne płyny potrafią się rozlać i wybrudzić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności dodatkowo obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

W przypadku, gdy zamawiamy przewóz quada przez firmę transportową, trzeba utwierdzić się czy posiada stosowny sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

Koszt transportu quada zwykle zależy od odległości jaką ma do przejechania pojazd. Żeby poznać faktyczną cenę przewozu quada, możemy wystawić ofertę przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm transportowych, które specjalizują się w takich przewozach.