(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Quad Access 300 (Nr 2587212)

Marka i model:

Access 300

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

115

Wysokość [m]:

125

Waga w kg (łączna):

220

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 564.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Wejherowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jaworzno

Termin elastyczny


Transport quada

    Quady to cenne pojazdy i z tego powodu trzeba je bardzo uważnie transportować. Głównym parametrem jest rzetelne osłonięcie quada przed uszkodzeniem podczas przewozu.

    Quady często przewozi się przyczepą, ale można także ciężarówką lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (transport ostatnią metodą nie doradzamy, albowiem podczas przewozu można zarysować jednocześnie quada jak także auto osobowe).

    Kiedy przewozimy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Wybierając pasy mocujące wypada nie zapominać, aby nie były zakończone niezamkniętym zaczepem, albowiem podczas przewozu zdarzają się różnego rodzaju drgania, a taka taśma może naturalnie się wypiąć. Pasy mocujące wykonane są z wytrzymałego materiału, jednak w trakcie transportu, powinno się zwrócić szczególną uwagę, aby pasy nie dotykały o żadne chropowate części, albowiem mogą się przetrzeć i przedrzeć.

    W momencie, kiedy przewozimy quad przy pomocy auta dostawczego, również powinno się go unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, aby i quad i samochód nie ucierpiały w trakcie przewozu. W trakcie przewozu quada za pomocą innego pojazdu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Trzeba to zrobić, albowiem w momencie transportu paliwo czy olej mogą się rozlać i wybrudzić samochód od środka. Takie okoliczności też zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

    W momencie, kiedy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, wówczas dobrą praktyką jest przekonać się czy posiada odpowiedni sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

    Koszt przewozu quada najczęściej uzależniony jest od trasy którą ma do pokonania samochód. Żeby poznać prawdziwą cenę transportu quada, proponujemy wystawić zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich transportach.