(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Quad Cf Moto 520 (Nr 7256047)

Marka i model:

Cf Moto 520

Długość [m]:

2.3

Szerokość [m]:

1.15

Wysokość [m]:

1.35

Waga w kg (łączna):

360

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 592.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Kolbuszowa Górna

Od 19 sty 2021 do 22 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Suwałki

Od 20 sty 2021 do 25 sty 2021


Transport quada

Quady często są to wartościowe maszyny i dlatego należy je bardzo uważnie przewozić. Ważnym parametrem jest porządne osłonięcie quada przed zarysowaniem podczas transportu.

Quady najczęściej transportuje się przyczepą, niemniej jednak zdarza się również ciężarówką lub większym autem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie zalecamy, dlatego że podczas transportu można zarysować jednocześnie quada jak także samochód osobowy).

Kiedy przewozimy quada na przyczepce, istotne jest żeby unieruchomić go za pomocą czterech pasów mocujących. Nabywając pasy mocujące warto mieć na uwadze, żeby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, albowiem podczas przewozu występują różnego rodzaju drgania i taki pas może zwyczajnie się wypiąć. Pasy mocujące wykonane są z odpornego tworzywa, jednak w trakcie przewozu, należy zwrócić specjalną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne zaostrzone części, gdyż mogą się zniszczyć i przerwać.

W momencie, kiedy transportujemy quad za pomocą auta dostawczego, także trzeba go unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo dołożyć obijaki w takich miejscach, aby i quad i auto dostawcze nie poniosły szwanku podczas przewozu. W trakcie przewozu quada przy użyciu innego samochodu, powinno się pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, ponieważ w momencie jazdy benzyna albo inne substancje mogą się powylewać oraz wybrudzić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności też zmniejszą komfort jazdy samego przewoźnika.

Kiedy zlecamy transport quada przez przewoźnika, należy przekonać się czy ma stosowny sprzęt do załadunku jak i rozładunku.

Koszt przewozu quada na ogół uzależniony jest od odległości jaką ma do pokonania pojazd. Gdy chcemy poznać prawdziwą cenę transportu quada, możemy wystawić ofertę przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.