(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

quad loncin (Nr 7316554)

Marka i model:

loncin

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

120

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 454.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Wola Piasecka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Solkieniki

Termin elastyczny


Transport quada

Quady to kosztowne maszyny i dlatego trzeba je bardzo uważnie transportować. Istotnym parametrem jest solidne osłonięcie quada przed uszkodzeniem podczas transportu.

Quady najczęściej przewozi się przyczepą, ale zdarza się również busem lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, albowiem w czasie transportu można uszkodzić jednocześnie quada oraz auto osobowe).

W przypadku, gdy transportujemy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go za pomocą 4 pasów mocujących. Nabywając taśmy mocujące warto pamiętać, żeby nie kończyły się niezamkniętym zaczepem, dlatego że w czasie transportu zdarzają się różnorakie wstrząsy i taka taśma może swobodnie się odhaczyć. Pasy mocujące zrobione są z mocnego materiału, jednak podczas przewozu, powinno się zwrócić wyjątkową uwagę, żeby pasy nie ocierały się o żadne ostre części, gdyż mogą się uszkodzić i pęknąć.

W przypadku, gdy transportujemy quad przy pomocy samochodu dostawczego, również powinno się go unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących oraz dodać obijaki w taki sposób, żeby i quad i samochód nie uszkodziły się w czasie transportu. W trakcie przewozu quada przy użyciu innego samochodu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, albowiem podczas transportu paliwo czy olej potrafią się powylewać oraz pobrudzić samochód od środka. Takie warunki też obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

Kiedy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, wówczas dobrą praktyką jest utwierdzić się czy ma odpowiedni sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

Koszt transportu quada zwykle zależy od odległości jaką ma do przejechania samochód. Żeby poznać prawdziwą cenę transportu quada, możemy opublikować ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.