(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Quad TGB 525 Target (Nr 2266408)

Marka i model:

TGB Target 525

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

300

Budżet zlecenia [zł]:

180

Dystans: 258.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Witaszyce

15 sty 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

19 sty 2018


Transport quada

    Quady często są to wartościowe pojazdy i dlatego powinno się je bardzo uważnie przewozić. Ważnym czynnikiem jest dobre zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem podczas przewozu.

    Quady z reguły transportuje się na przyczepce, jednak zdarza się także samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach autem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, albowiem w czasie transportu można zarysować jednocześnie quada oraz auto osobowe).

    W przypadku, gdy transportujemy quada na naczepie, trzeba unieruchomić go za pomocą 4 pasów mocujących. Nabywając taśmy mocujące należy nie zapominać, żeby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, albowiem podczas przewozu pojawiają się różnorakie drgania, a taka taśma może naturalnie się wypiąć. Pasy mocujące wykonane są z trwałego surowca, jednak podczas przewozu, trzeba zwrócić szczególną uwagę, aby pasy nie dotykały o żadne szorstkie części, dlatego, że mogą się zniszczyć i przedrzeć.

    W przypadku, gdy transportujemy quad za pomocą samochodu dostawczego, także trzeba pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, żeby i quad i samochód nie ucierpiały w trakcie transportu. Przy przewożeniu quada przy użyciu innego samochodu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Trzeba to zrobić, dlatego że w czasie transportu paliwo czy olej mogą się powylewać i zniszczyć samochód od wewnątrz. Takie okoliczności dodatkowo obniżą komfort podróży samego kierowcy.

    Gdy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, dobrze jest upewnić się czy ma należyty sprzęt do załadunku i rozładunku.

    Koszt transportu quada zwykle zależy od trasy jaką ma do przejechania pojazd. Żeby poznać faktyczną cenę transportu quada, proponujemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich transportach.