Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-30 21:47

Race motorcycle

(Nr 2336972)
Race motorcycle

Marka i model:

Honda VTR1000R

Waga w kg:

194.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1144.00 km

Informacje dodatkowe:

Bare motorcycle, no packing. No crate.

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

300 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 23:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

490 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 09:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 490 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często wartościowe ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Trudne - jednakże jedynie pozornie. Właściwie umocowany jednoślad w 100% przetrwa drogę bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe są 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem 2, gdyż dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w aucie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest ryzykowne i grozi zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może wziąć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bruxelles, Belgium

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alvesta, Sweden

Termin elastyczny