(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2014-09-24 22:20

Radio Lampowe komoda szafa gramofon Philips lata60

(Nr 232685)
Radio Lampowe komoda szafa gramofon Philips lata60

Długość [m]:

97

Szerokość [m]:

36

Wysokość [m]:

72

Waga w kg:

17.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 229.90 km

Informacje dodatkowe:

Mebel zawiera radio lampowe w związku z czym zachodzi potrzeba zorganizowania ostrożnego przewozu

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-09-2014, 23:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-10-01 do 2014-10-02

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2014-09-25, 23:59

Opis oferty:

Ktoś do pomocy.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, np. mokrą ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa, Jagiełły

Od 29 wrz 2014 do 4 paź 2014

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Duchnice, Polska - ok. Ożarowa Mazowieckiego, 05-850, Ożarowska 79, 79

Od 30 wrz 2014 do 7 paź 2014