(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Radio Philips 2601 (Nr 5468116)

Radio Philips 2601

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.26

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Opakowanie ładunku:

Radio zostało opakowane w kilka warstw foli bąbelkowej+folia strech

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Radio musi unieruchomione+ przewożone w pozycji pionowej LUB unieruchomione i przewiezione w pozycji pionowej- na palecie

Dystans: 1332.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Liguria, La Spezia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny


Transport antyków

Podczas transportu antyków konieczne należy zachować szczególną rozwagę. Zabytki - najczęściej to przedmioty antyczne, charakteryzuje je fakt, że są stare oraz drogie. Antyki na ogół posiadają wartość historyczną albo uczuciową. Do typu: zabytki głównie klasyfikujemy meble, niemniej jednak spokojnie pod tym hasłem transportowane są: żyrandole, posągi, manuskrypty, jak również sztućce.

W momencie, kiedy obmyślamy przewóz staroci korzystając z giełdy przewozowej Clicktrans, warto opublikować zlecenie w w grupie: „Specjalnej Ostrożności”, a później wybrać sekcję: „Antyki”. Dodanie zlecenia w kategorii „Antyki” zapewnia, iż przewoźnicy zajmą się ładunkiem z odpowiednią ostrożnością. Przy transporcie starych przedmiotów warto poprosić, aby przewoźnik dodatkowo osłonił kosztowny ładunek przed defektami w momencie transportu. W momencie, kiedy postanowimy własnoręcznie osłonić nasze zabytki, wówczas warto stosować się do kliku istotnych wskazówek. Warto każdy zabytek ochronić pojedynczo folią bąbelkową, a kiedy nie mamy folii, można antyki osłonić prześcieradłami czy ręcznikami. Kiedy nasze antyki postanowimy transportować w kartonach, trzeba zadbać o to, żeby niepełne odstępy pozapełniać czymś gąbczastym, przykładowo gąbką czy zgniecionymi gazetami.

Cena transportu zabytków nie jest uzależniony od ich cenności, tylko od: rozmiaru, ciężaru oraz od odcinka na jakim jest wykonany.